Teslimat Bilgileri

 

 

TESLİMAT BİLGİLERİ

Anlaşmalı olduğumuz kargo Yurtiçi ve PTT kargodur. Teslimat süresi 600 Km’ye kadar 1 iş günü, 600 Km’den uzak mesafeler için daha uzun sürebilir. Kargo firmalarının belirlediği belli bölgelere adrese teslimat yapılamamaktadır. Adrese teslimat yapılamayan bölgelere istenen kargolar en yakın kargo şubesinden teslim alınmalıdır. Adresinizin teslimat alanı dışında olup olmadığını seçeceğiniz kargo firmasından öğrenebilirsiniz

KARGO ÜCRET POLİTİKASI

Kargo ücretleri ürünlerimizin ebatları ve ağırlıkları göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır. Satın aldığınız ürünlerin kargo fiyatlarını sepetinizde görebilirsiniz. Kargo Bedava Etiketli ürünlerde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kastamonu Doğal Tarım Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti., kargo kampanyası koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

KARGO TESLİM ALIMI

Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında kontrol edilmelidir. Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde firmamız sorumluluk kabul etmemektedir. Teslim alacağınız ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden “Kargo Tespit Tutanağı” talep edileceği için; ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alın ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturun. Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır. Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür. Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Not: Kargo firmaları hacmi büyük ve ağırlığı fazla olan kolileri bina önüne kadar taşımaktadır. Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ekibimiz ile görüşebilirsin.