Garliva Siyah Sarımsak Tablet – Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

Uluslararası standartlardaki laboratuvarlarda üretilen Garliva siyah sarımsak tablet, Kastamonu’da Mürdük cinsi özel tek dişli beyaz sarımsaklardan üretilen birinci sınıf saf siyah sarımsağın kurutularak yoğunlaştırılmış tablet versiyonudur.

Garliva siyah sarımsak tabletleri bildiğimiz Taşköprü sarımsaklarının tablet haline getirilmiş şeklidir. İlaç değil, gıda takviyesidir.
Garliva siyah sarımsak tablet, çıktığı günden beri yoğun ilgi gören bir ürün haline geldi. Garliva tabletlerindeki birinci kalite saf siyah sarımsak, güçlü bir sinerjiye imza atıyor. Buraya Garliva Siyah Sarımsağın faydalarını yazmak isterdik ama Sağlık Bakanlığı yönetmeliği gereği destekleyici gıda ürünlerinde fayda/endikasyon belirtilemiyor.
Doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe, içeriğindeki maddelere herhangi bir alerjiniz ya da hassasiyetiniz olmadığı durumlarda yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkes tarafından tüketilebilir. Çocuklarda kullanımı hakkında bir bilgi yoktur. Çocuklarda doktora danışmadan kullanmayınız. Tansiyonu sürekli düşük seyreden kişiler, sarımsak alerjisi olanlar, yüksek alerji riski taşıyanlar yine doktora danışarak kullanmalıdır.
Garliva siyah sarımsak tablet bir gıda takviyesidir. Sürekli kullanımında herhangi bir mahsur yoktur. Günde 2 adet kullanabilirsiniz. İhtiyaç halinde günde 4 tablete kadar kullanılabilir.
Garliva yoğun siyah sarımsak tabletleri, normal beyaz sarımsağı nasıl kullanıyorsanız aynı şekilde kullanılabilir.
En iyi şekilde faydalanmak için uzun süreli kullanım tavsiye edilir. Yetişkinler, Garliva yoğun siyah sarımsak tabletini sabah ve akşam yemeklerden önce 1-2 tablet şeklinde kullanmalıdır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Çocukların kullanımı ile ilgili bir bilgi yoktur. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Garliva tabletlerinin raf ömrü ortalama 2 yıldır.
25°C altındaki oda sıcaklığında, serin ve kuru yerde saklanmalıdır. Güneş ışığından korunmalıdır.

TESLİMAT

Türkiye’de bulunan her adrese kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Kargonuz 1-2 iş günü içinde elinize ulaşır. Hava koşulları vb. nedenlerle aksamalar olması durumunda müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirilirsiniz.

ÖDEME YÖNTEMİ

Siparişinizi websitemiz üzerinden kredi veya banka kartlarıyla ya da kapıda ödeme seçeneğiyle verebilirsiniz.